Hakkımda

Merhaba; ben Gökçen, naçizane bloğuma hoş geldiniz:)

5 yıllık Almanca İşletme eğitimi ve akabinde kurumsal firmalardaki çalışma hayatından sonra bir süre ara vermeye karar verdim ve o arada anne oldum. Şimdi zamanımı eşim ve kızımla ilgilenerek  geçiriyorum. Çocukluğumdan beri çok sevdiğim mutfak maceraları , sosyal medya ve fotoğrafa olan ilgim, tüm günümü mutfakta yeni tarif denemeleri yaparak geçirmeme sebep oldu ( tabi ki bunda minicik kızıma çeşitli tatları sevdirmek ve denetmek arzusu da çok büyük pay sahibi♥). Arkadaşlarıma, çevreme yemek tarifleri verirken buldum kendimi ve eşimin de desteğiyle bunları bir blogda toplamaya karar verdim .

Bloğumda sadece yemek tarifleri değil; seyahat, annelik , günlük hayatımdan paylaşımlar ve içinde yemek geçen hayata dair pek çok şeyi bulabilirsiniz.

Bloğumun içinde yer alan fotoğraf ve yazıların tamamı ( aksini belirtmediğim sürece) bana aittir. Umarım bloğumu takip etmekten ve tariflerimi denemekten çok keyif alırsınız.

Başka platformlardan takip etmek isterseniz, sayfanın üstünde ve altında yer alan ikonlardan beğendiklerinize tıklayabilirsiniz.

Hayatınız yediğiniz yemekler kadar lezzetli olsun 🙂

Yemek, sadece bir besin maddesinden ibaret değildir. Yemek; aile olmakla, birlik olmakla, kimliğini bulmakla ilgilidir. Ve biz tüm bunları, iyi yemekler yiyerek besleriz.

Michael Pollan

 

(207.345)

Add Your Comment

Güvenlik *